MasterChef eleme potası ifşa oldu!

MasterChef'te bugün (9 Eylül 2020 Çarşamba) yalanacak eleme potası ifşa oldu. Herhangi bir mutfak eğitimi almadan ana kadroda yarışmaya hak kazanan mavi takımın kaptanı Esra Tokelli, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, bugün yaşanacak olan dokunulmazlık oyununu kaybeden takımı ifşa etti.

MasterChef'te heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Mavi takım kaptanlığını kazanan Esra Tokelli, dün tatlıcıların ağırlıkta olduğu bir kadro kurmuştu. Masterchef'in ilk eleme adaylarından olan ve potadan son anda kurtulan Esra Tokelli yarışmanın en dikkat çeken isimlerinden.

Serhat ve Barbaros gibi güçlü adayları kırmızı takıma kaptıran Esra'nın hamleleri büyük çoğunluk tarafından beğenilmemişti.

Esra Tokelli, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda eleme potasını ifşa etmiş oldu.Masterchef Esra'nın yaptığı paylaşımda, mavi takımın en az iki dokunulmazlık oyununu kaybettiği görülüyor.

İŞTE DOKUNULMAZLIĞI KAYBEDEN İSİMLER

İşte potaya giden 4 isim: Ebru, Duygu, Ayyüce ve Furkan!

Esra Tokelli'nin Instagram hesabına girenler yarışmacıyı tanımakta güçlük çekiyor.Tokelli aşırı makyajıyla izleyiciden tepki çekiyor. Ancak yemek yapmadaki yeteneğiyle takdir toplayan yarışmacıya övgüler de geliyor.
Ana Sayfa
Manşetler
Video
Yenile