CHP'Lİ KARTAL BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SEÇİM PROPAGANDA YASAĞINI DELDİ
Propaganda süresinin sona ermesine rağmen CHP'nin Kartal Belediye Başkan adayı Gökhan Yüksel'den gelen SMS, sosyal medyada çok konuşuldu.
CHP Kartal Belediye Başkan adayı Yüksel, seçim yasaklarını deldi. Sandıkların kapanmasına yarım saat kala seçim yasaklarını delerek vatandaşlara kısa mesaj gönderip sandığa gitmeleri konusunda çağrıda bulundu.
Yüksel mesajında, 'Değerli komşularım, Kartalımızı ve İstanbulumuzu daha güçlü bir geleceğe taşımak için oylarımızı kullanalım. Sandıklarımıza sahip çıkalım. Bu seçimde en yüksek katılımı Kartal'da sağlayalım.' ifadelerini kullandı.
![CHP'li aday kural tanımadı! Saat 16.29'da vatandaşlara mesaj gönderdi](https://images.beyazgazete.com/haber/2024/3/31/kartal-belediye-baskani-gokhan-yuksel-uluslararasi-1606545014716.jpg)